bg
O firme

Táto stránka používa súbory cookies, aby sme vám mohli poskytovať služby v čo najvyššej kvalite.

Viac informácií

Súhlasím

Aldobec technologies s.r.o., člen skupiny W.A.G. payment solutions a.s., je stabilná slovenská spoločnosť, ktorá sa zaoberá vývojom, výrobou a predajom vysokokvalitných systémov, určených pre komplexný monitoring vozidiel a riadenie vozového parku na európskom trhu. Záujmom spoločnosti je uspokojiť všetky požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Spoločnosť je zložená zo zamestnancov s niekoľkoročnými skúsenosťami v oblasti monitorovania vozidiel a navigácie.

Cieľom spoločnosti je poskytnúť klientom produkty a služby vysokej kvality, dostupnosti a funkcionality. Zákazník má možnosť si jednoducho nakonfigurovať výslednú službu podľa vlastných potrieb, čím sa vychádza v ústrety jeho požiadavkám a potrebám. Takto naše monitorovanie nezaostáva v európskych trendoch a vždy klientom prináša efektívne a účinné riešenia pre ich vozidlá.

On-line je monitorovaných viac ako 15000 osobných a nákladných vozidiel. Naše produkty sú distribuované niekoľkými slovenskými firmami s pokrytím na celom území Slovenska a v okolitých štátoch. V roku 2008 sme sa stali strategickým partnerom spoločnosti DHL Express (Slovakia), ktorej sme dodali komplexný systém riadenia a monitorovania kamiónovej prepravy. V nasledujúcich rokoch sme nadviazali spoluprácu so slovenskou spoločnosťou Sygic ako dodávateľom navigácie pre naše komunikačné konzoly a mobilné terminály. V spolupráci so Slovenskou technickou univerzitou a spoločnosťou Volkswagen sme v roku 2010 ako prvá spoločnosť na slovenskom trhu pripojili monitorovaciu jednotku na motorovú zbernicu automobilu. V súčasnosti náš systém využívajú nielen domáce spoločnosti pôsobiace v rôznych odvetviach, ale aj špedičné firmy ako Gebrüder Weiss, Kühne und Nagel, LKW Walter, Schenker a Gefco.

tim dispecer

Hodnoty:

  1. Zákazník a jeho požiadavky na prvom mieste
  2. Zodpovednosť
  3. Odbornosť v postupoch
  4. Inovácie produktov, služieb, postupov
  5. Otvorenosť novým myšlienkam, nápadom

Poslanie spoločnosti

Poslaním spoločnosti Aldobec technologies, s.r.o. je prostredníctvom monitorovacích služieb napĺňať potrebu majiteľov motorových vozidiel mať spoľahlivé informácie a prehľad o činnosti svojich vozidiel a vozových parkov. Svojimi skúsenosťami a know-how sa firma snaží uľahčiť zákazníkovi jeho prácu, zefektívniť ju a pomáhať mu pri riešení každodenných starostí s vozidlom/vozovým parkom.